Taxislužba HELLO TAXI Košice

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

V tejto sekcii budeme uverejnovať naše referencie vo forme reakcií našich spokojných zákazníkov...

Ak sa Vám naše služby páčili a boli ste s nimi spokojný napíšte nám reakciu a my ho uverejníme na tomto mieste...


Kniha zákazníkov

Pochvala 

Dobrý deň. Rád by som poďakoval za služby,ktoré tu nie sú vôbec samozrejmosťou. Okrem slušnosti, čistoty vo vozidle za zmienku stojí aj ochota pomôcť s batožinou. Nech sa Vám darí a nech máte stále viac takýchto vodičov, aký ma viezol na Žst.v nedeľu 10.marca.

Martin


pochvala

Asi najlepsia taxisluzba v KE. Maly zazrak, ked si clovek zvykne na tu uroven/inych taxifiriem/, ktora je tu bezna.

JL


Podakovanie

Dakujem za ferovost. Znamy zabudol mobil vo vozidle, po telefonickej komunikacii sa dispecerka spojila so soferom a mobil sa nasiel. Doniesol ho na adresu do ruk majitela. Este raz velke dakujem. Klobuk dole.

Iveta


Podakovanie za odvoz taxi

Dobry den som s Vasou spolocnostou nad mieru spokojny ale chcem vytknut spravanie jedneho vasho vodica taky pan s plesinou niesol nas na tom novom bielom mitschubisi a ani ho len nenapadlo vystupit z auta a vylozit nam kufre namiesto toho sme si ich vylozili sami a on sa pocas vylozenia pohol, lebo nevidel ani nemohol vidiet ze si este vyberame pretoze si sedel v aute tak len tolko dufam ze sa to uz nebude opakovat.Dakujem s pozdravom

Jozef


Velke plus

Velke podakovanie vam pravom patri.V aute tejto taxisluzby som stratil telefon netusil som to a uz som sa aj zmieril ze ho nemam taxikar mi ho osobne rano priniesol az domov toto som nezazil su to pre mna jednicky a od dnes volam len a len tuto taxisluzbu velka vdaka su to dobraci od kosti dakujem a este raz dakujem.

derick


ste super

chcem vam popriat vela uspechov ste fakt super aj ten novy taxikar co ma niesol na zelezniky na krakovsku je super pomohol my az ku dveram odniest veci. bol fakt super. len tak dalej

katka a vivien


Kniha zákazníkov spustená

Vitajte v knihe zákazníkov Hello Taxi. Prosímzapíšte sem svoje postrehy a názory na naše služby... 

Hello Taxi

Napíšte nám

* - povinné položky

overovací kód